Previous Next

КРУГЛИЙ СТІЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ЗЛОЧИНІВ ГЕНОЦИДУ: «ЯВИЩЕ ГЕНОЦИДУ В СВІТОВІЙ ІСТОРІЇ»

9 грудня 2019 року на базі Навчально-наукового Інституту історії та філософії відбувся круглий стіл на тему «Явище геноциду в світовій історії». Він проводився кафедрою всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін.

Геноцид належить до найбільш небезпечних злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. У вересні 2015 року Генеральна Асамблея ООН постановила проголосити 9 грудня Міжнародним днем пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цього злочину. Однак, незважаючи на такі дії ООН, прояви геноциду не було зупинено та з часу прийняття Конвенції 1948 р. було зафіксовано понад півсотні таких злочинів.

У роботі круглого столу брали участь спеціалісти відділу з питань внутрішньої політики управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Сумської ОДА – Хоменко В.А. та Усенко О.В., викладачі Навчально-наукового Інституту історії та філософії, а також студенти, які досліджують різні прояви геноциду в світовій історії.


Друк   E-mail

Інші статті