Previous Next

22 листопада в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «УКРАЇНА І ПОЛЬЩА: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ПОЛІКУЛЬТУРНОСТІ ТА ДОБРОСУСІДСТВА»

22 листопада в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «УКРАЇНА І ПОЛЬЩА: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ПОЛІКУЛЬТУРНОСТІ ТА ДОБРОСУСІДСТВА». У конференції взяли участь науковці та молоді вчені дванадцяти університетів України та трьох польських університетів (Познані, Любліна та Білостока), керівник культурно-освітнього відділу Посольства Республіки Польща у Києві Ева Матушек-Заґата. 

В рамках конференції проводився конкурс студентських есе, в якому робота студента 5 курсу Навчально-наукового інституту історії та філософії Ільченка Ярослава на тему "Україна - Польща: проблемні питання історичної пам'яті" (керівник кандидат історичних наук, старший викладач Михтуненко В.В.) зайняла 2 місце серед 74 учасників. Вітаємо з перемогою та бажаємо наснаги, успіхів та нових здобутків у науковій діяльності


Надрукувати   E-mail

Інші статті