Екскурсія студентів ННІ історії, права та міжнародних відносин експозиції історика й колекціонера, кандидата історичних наук Миколи Михайліченка

2 травня студенти ННІ історії, права та міжнародних відносин відвідали експозицію історика й колекціонера, кандидата історичних наук Миколи Михайліченка, присвячену українським збройним формуванням періоду Української революції 1917-1921 років.

Під час екскурсії здобувачі вищої освіти ознайомилися із унікальними експонатами солдатського побуду, уніформою, зразками зброї. Колекціонер охоче дозволив студентом приміряти на себе однострій Дієвої армії УНР, відчути історію на дотик в буквальному сенсі цього слова.

Студенти пригадали свої знання з курсу "Історія України", отримали нову інформацію та багато приємних вражень