На історичному відбувся інтелектуальний турнір

22-23 лютого 2021 року на базі ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся інтелектуальний турнір з історії, у якому змагалися 9 команд із студентів 1-5 курсів, а членами журі стали досвідчені викладачі.

Майстер клас з міжнародних відносин

В рамках постійної співпраці з провідними фахівцями у сфері міжнародних відносин  Інститутом історії, права та міжнародних відносин СумДПУ ім. А. С. Макаренка 8 лютого 2021 року був запрошений доктор історичних наук, професор кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій Національного авіаційного університету, з 2012 по 2014 рр. завідувач кафедри зовнішньої політики і дипломатії Дипломатичної академії України при МЗС Сергій Станіславович Троян.

Круглий стіл «Стоп – інструменталізації історії!

05 лютого 2021 року викладачами ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ ім. А. С. Макаренка к.п.н, доц. Світланою Моцак, к.п.н., доц. Світланою Авхутською, к.і.н., ст. викл. Вікторією Михтуненко спільно з викладачами Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» було проведено круглий стіл-онлайн «Стоп – інструменталізації історії!», учасниками якого стали здобувачі вищої освіти закладів.

Круглий стіл, присвячений подіям революції гідності

19 січня 2021 року викладачами кафедри історії України СумДПУ ім. А. С. Макаренка було організовано і проведено круглий стіл, присвячений подіям революції гідності «Майдан: історія, здобутки, значення».