Previous Next

Фахівець з військової історії американець-волонтер Кен Рекерс завітав до студентів-міжнародників

21 вересня 2020 р. відбулася перша лекція у студентів спеціальності «Міжнародні відносини» ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка, яку провів фахівець з військової історії американець-волонтер Кен Рекерс.

Previous Next

Перше засідання науково-методичної комісії ННІ історії, права та міжнародних відносин

14 вересня 2020 р. відбулося засідання науково-методичної комісії навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Previous Next

В осінній сонячний і ще теплий день вересня викладачі історичного провели зустріч на свіжому повітрі

В осінній сонячний і ще теплий день вересня викладачі ННІ інституту історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А С. Макаренка провели зустріч на свіжому повітрі, щоб в неформальній обстановці обговорити складний початок нового навчального року після тривалого піврічного карантину.

Previous Next

Наша історична спільнота поповнилася першокурсниками

15 вересня 2020 р. в Навчально-науковому інституті історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулася перша зустріч з першокурсниками.