Новини

Кіноклуб «Люмьер» продовжує роботу

В рамках роботи історичного кіноклубу "Люмьер" студенти на викладачі Інституту історії, права та міжнародних відносин долучилися до перегляду історичного кінофільму "Наполеон".

Підсумки проходження педагогічної практики магістрів ННІ історії, права та міжнародних відносин

24 листопада 2023 року в ННІ історії, права та міжнародних відносин підвели підсумки виробничої педагогічної практики студентів-магістрантів освітньо-професійної програми Середня освіта (Історія ) другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Історія) денної та заочної форм навчання.

Онлайн-круглий стіл із експертом-міжнародником, кандидатом політичних наук, співробітником дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗУ (2020-2023 рр.) Желіховським Станіславом Вікторовичем

24 листопада 2023 року студенти І-ІІІ курсів ННІ історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка взяли участь в онлайн майстер-класі з експертом-міжнародником, кандидатом політичних наук, співробітником Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗУ (2020–2023 рр.) Желіховським Станіславом Вікторовичем на тему «Українсько-польські відносини на сучасному етапі».

Відкрита лекція канд. політ. наук, старшої викладачки кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін Крупені Ірини Миколаївни на тему «Міжнародна ввічливість держав»

24 листопада 2023 року о 13:00 год. в режимі онлайн відбулася відкрита лекція для студентів IV-го курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ННІ історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка на тему: «Міжнародна ввічливість держав».

Ділова гра "Модель ООН -2023" об'єднала студентів-міжнародників

В листопаді студенти Інституту історії, права та міжнародних відносин ОП "Міжнародні відносини" І та ІІ курсів взяли участь у діловій грі "Модель ООН", в рамках якої було змодельовано засідання Комітету з прав людини ООН, присвячене порушенню прав людини в Афганістані.

Виїздний майстер-клас з навчальної дисципліни «Теорія та практика дипломатії»

Студенти Інституту історії, права та міжнародних відносин ОП "Міжнародні відносини" долучилися до майстер-класу доцента Вячеслава ЦІВАТОГО в рамках вивчення навчальної дисципліни "Теорія та практика дипломатії", який проходив у легендарній столиці Україні- м. Києві.

Міжрегіональна студентська науково-теоретична онлайн-конференції «Дружній простір: моя єдина Україна»

Напередодні Дня студента (15 листопада 2023 р.) студенти-магістранти спеціальності 014 Середня освіта (Історія) та викладачі ННІ історії, права та міжнародних відносин доєдналися до Міжрегіональної студентської науково-теоретичної онлайн конференції «Дружній простір: моя єдина Україна» за організації Сумського фахового коледжу економіки і торгівлі.

Вечір пам’яті Володимира Бугрія: презентація книги та теплі спогади рідних, друзів і колег

15 листопада  2023 року в ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся вечір пам’яті, педагога, історика, доктора педагогічних наук, професора кафедри історії України Володимира Станіславовича Бугрія.

Розпочато цикл двомовних лекцій в  рамках міжнародної академічної мобільності Україна-Польща

З 9 листопада 2023 року стартувала міжнародна академічна мобільність між студентами історичного факультету Університету Адама Міцкевича в Познані та студентами Інституту історії, права та міжнародних відносин ОП "Історія та археологія".

Меню