Previous Next

КРУГЛИЙ СТІЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ЗЛОЧИНІВ ГЕНОЦИДУ: «ЯВИЩЕ ГЕНОЦИДУ В СВІТОВІЙ ІСТОРІЇ»

9 грудня 2019 року на базі Навчально-наукового Інституту історії та філософії відбувся круглий стіл на тему «Явище геноциду в світовій історії». Він проводився кафедрою всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін.

Екскурсія до Верховної Ради України

3 грудня у рамках вивчення державно-правових дисциплін майбутні юристи разом із завідувачем кафедри права та методики викладання правознавства Іваній О.М. та старшим викладачем кафедри Куровою А.А. відвідали Верховну Раду України.

Previous Next

Підведено підсумки проєкту «Університет – простір прав людини»

Проєкт «Університет – простір прав людини», в якому СумДПУ імені А.С. Макаренка взяв активну участь, тривав протягом року. Основною його метою було сприяння розбудові ефективної системи освіти в сфері прав людини на рівні вищої школи в Україні, що базувалося на принципах поваги до гідності, верховенства права, свободи і недискримінації.

Previous Next

Навчально-науковий інститут історії та філософії відзначив Міжнародний день прав людини

10 грудня міжнародна спільнота відзначила День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.