Previous Next

Професійні компетентності у сфері міжнародних відносин студентів-міжнародників в практичній дії

Протягом 7-9 червня 2021 р. відбувся освітній модуль «Міжнародно-дипломатичний практикум», до якого були залучені студенти 2 курсу спеціальності 291 Міжнародні відносини СумДПУ ім. А.С. Макаренка.

Previous Next

Науково-методичний семінар «Подолання історичних міфів у вивченні історії»

2 червня 2021 р. більше 70 учасників – викладачів ВНЗ та закладів професійно-технічної освіти, вчителів історії ЗЗСО з Києва, Сум, Конотопа, Глухова, Шостки, Ромен, Недригайлова - прийняли участь у науково-методичному семінарі «Подолання історичних міфів у вивченні історії», який проходив на базі Навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А. С. Макаренка.

Майстер-клас з інфомедійної грамотності

28 травня 2021 року викладачі ННІ історії, права та міжнародних відносин Світлана Моцак та Світлана Авхутська в складі команди СумДПУ імені А.С.Макаренка (Марини Ячменик, Олени Семеног, Ірини Горбатенко) провели майстер-клас «Досвід інтеграції інфомедійної грамотності в освітній процес» за підтримки міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність: національне розгортання», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Договір про співпрацю з Батумським університетом імені Шота Руставелі

07 червня завідувач кафедри права та методики викладання правознавства у складі делегації СумДПУ імені А.С. Макаренка на чолі з ректором, професором Юрієм Лянним, відвідала Батумський державний університет імені Шота Руставелі, який є важливим освітнім, науковим і культурним центром Грузії та входить у трійку найбільших і найпотужніших вишів країни.