Previous Next

Студенти інституту історії, права та міжнародних відносин проходять стажування у Польщі

Відповідно до угоди щодо обміну студентами  між університетом ім. Яна Длугоша в м. Ченстохові (Польща) та Сумським державним педагогічним університетом  ім. А.С. Макаренка 12 квітня 2021 року студенти Інституту історії, права та міжнародних відносин відвідали лекцію он-лайн магістра Катажиної Зяї (mgr. Katarzyna Ziaja (Wydział Humanistyczny) Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie) на тему  «Події в Познані 28-29 червня 1956 р .: генезис і перебіг «Познанського повстання». Виступ Юзефа Циранкевича».

Previous Next

Проведено онлайн-зустріч з питань розвитку інформаційного простору та забезпечення конституційного права кожного на доступ до публічної інформації

Вже стало доброю традицією проведення зустрічей  студентів Навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка зі спеціалістами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації.

Previous Next

Онлайн-екскурсія студентів НН інституту історії, права та міжнародних відносин до Лебединського міського краєзнавчого музею

7 квітня 2021 р. розглядаючи тему «Музеї Сумщини», в межах вивчення дисципліни «Історичне музеєзнавство» студенти 3 курсу разом з канд пед. н., доц.. Снагощенко В.В. здійснили онлайн-екскурсію до Лебединського міського краєзнавчого музею.

Previous Next

В навчально-науковому інституті історії, права та міжнародних відносин підвели підсумки проходження виробничої педагогічної практики з історії в школі

Кожному студенту цікаво випробувати себе у майбутній професії, перевірити набуті знання і вміння, переконатись у правильності обраного шляху.