Previous Next

Стажування: 032 «Історія та археологія» (місто Батумі)

Підвищення кваліфікації (стажування) відбувається на найважливіших локаціях, які залучаються для забезпечення археологічних, етнографічних, архівних та муз практик.

Previous Next

Гостьова лекція від другого консула України в Фінляндії для студентів-міжнародників

23 листопада 2021 року студенти спеціальності Міжнародні відносини долучилися до лекції ДАНІЇЛА КОНОНЕНКА (другий секретар з консульських питань Посольства України у Фінляндській Республіці, докторант факультету Політичних наук Опольського Університету, Польща.) у форматі гостьової лекції на тему «Практичні аспекти консульської роботи».

Previous Next

Гостьова лекція з Міністерства закордонних справ України для студентів спеціальності Міжнародні відносини

19 листопада 2021 року студенти спеціальності Міжнародні відносини долучилися до лекції Олени ЯЛОВОЇ (кандидат політичних наук, начальник відділу МЗС України) у форматі освітнього модулю «Історія, теорія і практика дипломатії».

Анонс гостьової лекції для студентів спеціальності Міжнародні відносини

19 листопада 2021 року о 13:00 розпочнеться гостьова лекція для студентів спеціальності Міжнародні відносини.

Previous Next

Зустріч з керівництвом та викладацьким складом Факультету гуманітарних наук Батумського державного університету імені Шота Руставелі

Програма підвищення кваліфікації (стажування), освітній модуль «Історія та археологія» зорієнтована на обмін досвідом у сфері викладання, методичного забезпечення і наукових досліджень в Україні та Грузії.

Previous Next

Обговорення плану заходів в освітній та науковій діяльності у сфері міжнародних відносин на 2021-2022 н.р.

Відповідно до програми підвищення кваліфікації (стажування), в Батумському державному університеті імені Шота Руставелі відбулася зустріч та обговорення плану заходів в освітній та науковій діяльності у сфері міжнародних відносин на 2021-2022 н р

Previous Next

Участь студентів-істориків у вікітренінгу з написання статтей до Вікіпедії

17 листопада 2021 року  студенти 1-4 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) під керівництвом к.п.н., доцента, завідувача кафедри історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка Моцак С.І. та к.п.н., доцента кафедри історії України Авхутської С.О. прийняли участь у вікітренінгу з редагування та написання статей до Вікіпедії - загальнодоступної вільної багатомовної онлайн-енциклопедії, що є найбільшою та найпопулярнішою енциклопедією в світі.

Міжнародне стажування викладачів ННІ Історії, права та міжнародних відносин

В Батумському державному університеті імені Шота Руставелі проходять стажування викладачів навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відповідно до договору про співробітництво між університетами.

Майбутні дипломати відвідали Верховну Раду України

Екскурсія до українського парламенту є складовою фахової підготовки майбутніх дипломатів. Разом із директоркою ННІ історії,права та міжнародних відносин Ю.В.Подрєз та викладачами О.В. Вовком, В.О. Оліцьким та В.В. Михтуненко 10 листопада студенти-міжнародники побували у сесійній залі парламенту, де ухвалюються закони України, а також завітали до кулуарів, де проходять брифінги народних депутатів.