Відеолекція «Історія створення, відмінність юрисдикції Міжнародного суду ООН від Міжнародного кримінального суду та співпраця України з Міжнародним судом ООН» в рамках курсу «Міжнародне право»

17 жовтня 2024 року кандидатом політичних наук, старшим викладачем кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін Крупенею Іриною Миколаївною було зроблено запис лекції для студентів ІІІ курсу ОПП Міжнародні відносини ННІ історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка на тему «Історія створення, відмінність юрисдикції Міжнародного Суду ООН від Міжнародного кримінального суду та співпраця України з Міжнародним Судом ООН» в рамках викладання курсу «Міжнародне право».

В рамках виїзного семінару-практикуму наші студенти-археологи мали унікальну можливість відвідати національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному!

Ця екскурсія стала справжнім відкриттям не лише для тих, хто цікавиться гончарною справою, а й для кожного, хто вивчає історію та культуру України.

Виїзний семінар-практикум для наших студентів-археологів на території одного з найвизначніших археологічних об’єктів України – городища Більськ на Полтавщині!

Це місце, відоме як найбільше укріплене поселення раннього залізного віку в Європі, вразило своїми масштабами та історичною цінністю. Студенти мали унікальну можливість ознайомитися з культурною спадщиною скіфської доби, побачити розкопки, артефакти та почути розповіді професійних археологів про життя та побут древніх цивілізацій.

Настановна конференція з виробничої (педагогічної) практики для студентів ОПП СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІСТОРІЯ )

7 жовтня 2024 року в ННІ історії, права та міжнародних відносин відбулася настановна конференція з виробничої (педагогічної) практики для студентів ОПП Середня освіта (Історія).

Презентація першої книги видання «Жіноче обличчя української дипломатії: нариси, спогади, інтерв’ю»

24 вересня 2024 року студенти IV курсу ННІ історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка мали можливість долучитися до презентації першої книги видання «Жіноче обличчя української дипломатії: нариси, спогади, інтерв’ю».

Відеолекція в рамках викладання курсу «Міжнародне право» для студентів ОПП Міжнародні відносини

Відеолекція на тему «Історія створення, юрисдикція та співпраця України з Міжнародним кримінальним судом» в рамках викладання курсу «Міжнародне право».

Договір про співпрацю підписали ректор СумДПУ імені А. С. Макаренка та директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка

До 100-річчя СумДПУ імені А. С. Макаренка продовжуємо поглиблювати співпрацю та розширяти спектр можливостей для студентів ОП «Міжнародні відносини».

Освітньо-регіональна дипломатія СумДПУ – у дії!

Протягом березня-червня 2024 року викладачі й студенти Інституту історії, права і міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка з великою приємністю долучилися до професійно-орієнтованого циклу заходів на тему – «Жінка в дипломатії: виклик чи місія?».

Участь викладачів кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін у засіданні спеціалізованої вченої ради КНУ імені Тараса Шевченка з захисту дисертацій

12 липня 2024 року о 13 год. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка з захисту дисертації Дейнеки Дмитра Олександровича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 29 «Міжнародні відносини» за спеціальністю 293 «Міжнародне право» за участю Крупені Ірини Миколаївни, кандидата політичних наук, старшого викладача кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики викладання історичних дисциплін ННІ історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка в статусі офіційного опонента.