Наука під час війни

30 червня 2022 року відбулася IV Міжнародна науково-практична конференцію "МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ: УКРАЇНА І СВІТ В УМОВАХ ВОЄННИХ ВИКЛИКІВ" на базі Навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А. С. Макаренка.

Previous Next

ККЕ у студентів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) денної форми навчання

15-16 червня 2022 року в Навчально-науковому інституті історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен з історії України та всесвітньої історії з методикою навчання історичних дисциплін та захист бакалаврської роботи у студентів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) освітнього рівня «Бакалавр» денної форми навчання.

Previous Next

Гостьова лекція від другого секретаря з консульських питань Посольства України в Фінляндії

09 червня 2022 року студенти-міжнародники долучилися до лекції ДАНІЇЛА КОНОНЕНКА (другого секретаря з консульських питань Посольства України у Фінляндії, докторант факультету Політичних наук Опольського Університету, Польща.) у форматі гостьової лекції на тему «Особливості консульської/дипломатичної роботи в кризових ситуаціях».

Previous Next

Гостьова лекція від першого секретаря з економічних питань посольства України в Чилі Миколи Клочка

7 червня 2022 року студенти-міжнародники долучилися до лекції МИКОЛИ КЛОЧКА (першого секретаря з економічних питань посольства України в Чилі) у форматі гостьової лекції, де було розглянуто актуальне питання: Як війна в Україні змінює громадську думку в Європі та світі.

Previous Next

«Археологія північно-східної України: здобутки, сучасний стан та перспективи»

Не зважаючи на війну яку проводить росія проти України, наукове життя ННІ історії, права та міжнародних відносин триває. Сьогодні відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Археологія Північно-Східної України: здобутки, сучасний стан та перспективи".

Previous Next

Розширене засідання кафедри історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін

22 лютого 2022 року відбулося розширене засідання кафедри історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка, на якому була присутня проректор з науково-педагогічної (наукової) роботи д. екон. н., проф. О.Ю. Кудріна.

Previous Next

Круглий стіл «Майдан: історія, здобутки, значення»

18 лютого у приміщенні навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин відбувся Круглий стіл, присвячений подіям Революції Гідності 2013-2014 рр. «Майдан: історія, здобутки, значення».

Previous Next

Зустріч з роботодавцем ОП 032 «Історія та археологія»

17 лютого 2022 р. відбулася зустріч в.о. завідувача кафедри історії України В’ячеслава Оліцького,  гаранта ОП спеціальності 032 «Історія та археологія» доц. Олександра Вовка, здобувачів освіти ІІ курсу Богдана Тіщенка і Богдана Парфила з директором Сумського обласного краєзнавчого музею Владиславом Терентьєвим.

Previous Next

Cтуденти-міжнародники долучилися до роботи зимової онлайн-школи з навчального курсу «Україна на шляху до євроатлантичної спільноти»

16 лютого, розпочала роботу Зимова онлайн-школа з навчального курсу «Україна на шляху до євроатлантичної спільноти».