Історичний кіноклуб «Люмьер» продовжує роботу

Перегляди історичного кіно студентів разом з викладачами стали традиційними для Інституту історії, права та міжнародних відносин. На жаль, війна, дещо перервала цей процес. Однак, ми відновлюємо традиції!

Першим історичним фільмом цього навчального року став "ДОВБУШ". Чудова художня робота, яка відображує культуру, мову та ідентичність гуцульщини карпатського краю.

В контексті повномасштабного вторгнення Росії в Україну значущість фільму зростає в рази (що зараз актуально для творів будь-якої сфери українського мистецтва). Перегляд яскраво екранізованої легенди про українського героя, який бореться за незалежність своїх людей проти загарбників, безсумнівно, викликає велику палітру емоцій в умовах сьогодення.