Майстер клас з міжнародних відносин

В рамках постійної співпраці з провідними фахівцями у сфері міжнародних відносин  Інститутом історії, права та міжнародних відносин СумДПУ ім. А. С. Макаренка 8 лютого 2021 року був запрошений доктор історичних наук, професор кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій Національного авіаційного університету, з 2012 по 2014 рр. завідувач кафедри зовнішньої політики і дипломатії Дипломатичної академії України при МЗС Сергій Станіславович Троян.

В режимі майстер класу он-лайн Сергій Станіславович  Троян пояснив, в чому полягають особливості формування міжнародних відносин як системи, що має свої власні закони, завдання та еволюцію. Студенти-міжнародники 1-2 курсів мали змогу задати модератору найбільш актуальні питання щодо особливостей становлення сучасної моделі міжнародних відносин.

Впевнені, що отримані знання та досвід знадобляться нашим студентам в їхній подальшій  професійній діяльності.