Міжнародна літня школа з археології «Нові мультидисциплінарні методи в археологічній практиці»

Стартувала Міжнародна літня школа з археології Newmultidisciplinarymethodsinarchaeologicalpractice (28.05-3.06.2023 р.), яку для своїх українських партнерів проводить Університет імені Адама Міцкевича в Познані (Uniwersytetim. Adama Mickiewicza w Poznaniu).

Місцем проведення став палац в Дембіні. Серед учасниць студентка ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка Юлія ПЕТРУШЕНКО.

Під час літньої школи співробітники факультету археології Університету імені Адама Міцкевича поділяться своїм досвідом, знаннями та навичками зі студентами з України. Літня школа включає теоретичну дискусію та практичні заняття з використанням магнітометра, георадару (GPR), а також новітніх інструментів ГІС. Проєкт міжнародних літніх шкіл фінансується Національним центром досліджень та розвитку Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.