На навчально-науковому інституті історії, права та міжнародних відносин відбувся брейн-ринг

30 вересня 2020 р. на навчально-науковому інституті історії, права та міжнародних відносин СумДПУ  імені А.С. Макаренка відбувся інтелектуальний брейн-ринг, учасниками якого стали студенти міжнародники та історики 1-2 курсів під керівництвом канд. іст. н., викладача Михтуненко В.В.

Чотири команди були сформовані таким чином, щоб у кожній із них були студенти з різних курсів. Перемогла команда «Лібералісти», проте основна мета заходу полягала в  соціальній адаптації першокурсників. Вітаємо наших переможців-інтелектуалів, а також наших першокурсників із першою плідною участю в студентському інтелектуальному заході!