Обгорення освітньо-професійних програм "Міжнародні відносини" зі стейкхолдерами

З метою удосконалення ОПП "Міжнародні відносини" директор Інституту історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С.Макаренка ЮЛІЯ ПОДРЄЗ долучилася до обговоренння  компонентів програми, яке проходило на базі кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки.

Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

В обговоренні взяли участь представники зовнішніх стейкхолдерів з багатьох навчальних та наукових установ України: Харкова, Сум, Запоріжжя, Ужгорода, Києва.

Був проведений критичний аналіз наявних компонент освітньої програми і запропоновано власне бачення експертів стосовно необхідності оновлення компонентів освітньої програми, зокрема, практичної підготовки, програмних результатів і дисциплін навчального плану.

Дякуємо колегам за змістовну дискусію та цінні поради! Сподіваємося на подальшу професійну співпрацю.