Перше засідання науково-методичної комісії ННІ історії, права та міжнародних відносин

14 вересня 2020 р. відбулося засідання науково-методичної комісії навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка.

На порядок денний було винесено питання аналізу діяльності НМК за 2019-2020 н.р., обговорення положення про кваліфікаційну роботу та різне. Одноголосним рішенням членів комісії було ухвалено визнати науково-педагогічну діяльність доцента кафедри права та методики викладання правознавства Кучука Андрія Миколайовича такою, що відповідає вимогам закладу вищої освіти й «Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам», та клопотати перед Вченою Радою СумДПУ ім. А.С. Макаренка розглянути питання про присвоєння Кучуку Андрію Миколайовичу професора кафедри права та методики викладання правознавства.