Практичну частину підготовки майбутніх дипломатів вважати відкритою!

Три дні (з 20 по 22 квітня 2023 року) студенти ОП "Міжнародні відносини" провели у захоплюючій подорожі у світ дипломатії.

Перший день відзначився поїздкою до столиці України – славетного міста Києва, де на практиці були опрацьовані такі освітні модулі як: комунікація і дипломатичний протокол; інформаційне забезпечення зовнішньої політики України; інформаційне та комунікаційне забезпечення переговорного процесу.

Другий день практичної підготовки пройшов під "прапором"культурної дипломатії. Для майбутніх дипломатів практичні заняття були організовані на базі Сумського краєзнавчого музею та Сумської філармонії, де студенти-міжнародники відпрацьовували навички ораторського мистецтва.А набуті знання остаточно були закріплені під час візиту до Національного академічного театру імені М. Щепкіна, де подивилися виставу "Кайдашева сім'я".

Третій день відзначився відпрацюванням навиків дипломатичного етикету, де студенти здавали іспит зі столового етикету та правил поводження при дипломатичних зустрічах.

Ці дні назавжди запам'ятаються нашим студентам не тільки професійними знаннями, а й щирими емоціями, які вони отримали, перебуваючи разом із колегами та викладачами.

Щиро дякуємо, пану Вячеславу ЦІВАТОМУ та пані Юлії ПОДРЄЗ за організацію змістовного практичного модулю!