Новини

Співпраця кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін з навчально-методичним центром професійно-технічної освіти

24 лютого 2023 року кафедрою всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін у співпраці з закладами професійно-технічної освіти було організовано та проведено онлайн семінар для викладачів предмета «Громадянська освіта» «Європейська інтеграція й глобалізація в сучасній геополітиці України».

У заході взяли участь педагогічні працівники закладів ПТО в Сумській області, студенти ННІ історії, права та міжнародних відносин спеціальності 014 Середня освіта (Історія).

З вітальним словом та побажанням конструктивного діалогу звернулася до учасників семінару Наталія САМОЙЛЕНКО, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

Спікерами заходу виступили:

  • Галина ДОКТОРОВИЧ, методист НМЦ ПТО у Сумській області (тема виступу: «Масштаби впливу інтеграції та глобалізації на економіку, культуру, довкілля, людину»);
  • Світлана МОЦАКкандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін НН Інституту історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (тема виступу: «Геополітичні зміни сформовані під впливом російської агресії та оновлення місця України у світовому просторі»);
  • Тетяна ГУЖВЕНКО, волонтер, член ГО «Сумська асоціація педагогів – християн», тренер з медіації (тема виступу: «Медіація – як один із способів розв’язання конфліктів»).

На завершення учасники провели діалог з теми та обговорили цілий ряд питань, зокрема, що Україні дає членство в НАТО, ЄС: питання безпеки, підтримання розвитку та подолання технологічної відсталості України та ін.

Здобутий досвід, який отримали під час цього заходу викладачі міста та області зможуть застосувати в своїй практичній діяльності.

Дякуємо Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Сумській області за співпрацю!

Меню