Новини

Триває педагогічна практика студентів-магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Історія)

Студенти-магістранти ННІ історії, права та міжнародних відносин  спеціальності 014 Середня освіта (Історія) проходять педагогічну практику в школах м. Сум, області та сусідніх областей.

Практика студентів-магістрантів проводиться на базах практики, що відповідають вимогам навчальних програм.

Значну допомогу в підготовці та проведенні навчальних занять студентам-магістрантам  надають досвідчені вчителі/викладачі вищої категорії, вчителі-методисти: Роженко Т.П. (КУ Сумська СШ №25), Сідельник Н.В. (ДНЗ Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту), Одеська А.І. (ДНЗ Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу), Товстенко Н.В., Приходько Л.І. (КУ Сумська СШ №13), Гумен С.Ф. (Сумський будівельний коледж) та інші, а також методисти з кафедр ННІ історії, права та міжнародних відносин доц. Авхутська С.О., ст.викл. Ярош Н.В., доц. Моцак С.І.

На черговій онлайн-зустрічі магістранти поділилися своїми напрацюваннями протягом двох тижнів проходження практики. Було заслухано побажання та рекомендації стосовно ведення  навчальних занять.

Педагогічна практика дає студентам перепустку для одержання магістерського рівня вищої освіти. То ж нехай все у них буде добре!

Меню