Новини

Всеукраїнська наукова онлайн конференція на тему: «Сучасні виклики в умовах трансформації системи міжнародних відносин»

17 квітня 2025 року магістранти 1-го року навчання ОПП Середня освіта (Історія) та слухачі ОПП «Міжнародні відносини» ННІ історії, права та міжнародних відносин разом із викладачами кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін канд. політ. наук Іриною КРУПЕНЕЮ, канд. іст. наук, доцентом В’ячеславом ЦІВАТИМ та д-р іст. наук, професором Владиленою СОКИРСЬКОЮ взяли участь у Всеукраїнській науковій онлайн конференції на тему: «Сучасні виклики в умовах трансформації системи міжнародних відносин».

Захід проходив на базі Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, факультет права та міжнародних відносин в місті Київ.

З вітальними словами звернулися Яблонський Василь, завідувач кафедри міжнародних відносин, д-р іст. наук, доцент; Слюсаренко Ірина, заступник декана з наукової роботи Факультету права та міжнародних відносин канд. іст. наук, доцент; Розумний Максим, професор кафедри міжнародних відносин Факультету права та міжнародних відносин, д-р політ. наук, старший науковий співробітник.

Здобувачі блискуче та фахово продемонстрували свої тези, обмінятися науковими думками та провели помірковану дискусію в межах таких секцій як «Російсько-українська війна та її вплив на трансформацію міжнародних відносин», «Міжнародна співпраця у сучасних умовах» та «Міжнародні комунікації в умовах трансформації системи міжнародних відносин».

У конференції виступили слухачі, зокрема: Мурза Євген, тема доповіді «Нові інтерпретації теорії фронтиру в умовах російсько-української війни»; Мойсенко Олексій, тема виступу «Детермінанти міжнародної безпеки та запобігання конфліктів»; Логвин Ігор, тема виступу Еволюція міждержавних відносин між Україною та США у XXI ст.»; Ігнатенко Тетяна, тема виступу «Роль (дез)інформаційних компонентів в сучасній російській агресії проти України»; Савченко Анастасія, тема виступу «Концепція “руський мір” у здійсненні агресивної російської зовнішньої політики».

Слухачі продемонстрували високий рівень майстерності, загальні та фахові компетентності, необхідні для успішної діяльності фахівця-міжнародника та фахівця-історика.

Меню