Новини

Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

20 лютого 2023 року викладачами кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін (Моцак С.І., Жуков О.В., Михтуненко В.В., Горобець І.В. ), студентами 4 курсу (Петриченко Я., Шеренок І.) ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка спільно з вчителями Краснопільського ліцею №1 Краснопільської селищної ради Дегтярьовим Р.К., Чуприною М.В. та учнями закладу було організовано та проведено годину пам’яті до дня Небесної Сотні «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя».

Захід відбувся в дистанційному форматі та платформі GoogleMeet.

Хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять про загиблих воїнів Небесної Сотні і згадали усіх, хто поклав свої голови за наше майбутнє.

Герої Небесної Сотні – взірці реального, дієвого патріотизму, які своїми подвигами продемонстрували: ми – свободолюбива нація, яка ніколи не поступиться найважливішими для себе принципами.

Трагічна дата нової української історії стала символом незламності та джерелом сили для українських воїнів, які й нині боронять нашу країну. 

В ході заходу відбулася жвава дискусія. Значну увагу учасники заходу приділили з’ясуванню зв’язку історичних подій, які переживає Україна з 2014 року до теперішнього часу, – захисту від повномасштабного вторгнення країни-агресора. Продемонстрований на майдані вибір українців на євроінтеграцію став каталізатором відкритого зазіхання на свободу і незалежність нашого народу з боку РФ. В ході заходу відбулася жвава дискусія.

Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за Україну та українців!
Низький уклін незламним Захисникам та Захисницям, які боронять нашу Україну! Герої не вмирають! Слава Україні! Слава її Героям!

Меню