Звітна конференція студентів ІV курсу з виробничої науково-дослідницької практики

24 березня 2023 р. відбулася звітна конференція студентів 043 групи спеціальності 032 Історія та археологія з Виробничої науково-дослідницької практики за спеціальністю.

Практика тривала з 13 лютого по 10 березня 2023 р. на базі Державного архіву Сумської області. Керівник практики від закладу вищої освіти В. Оліцький підбив підсумки практики, довів до відома студентів висловлені керівником від бази практики директора ДАСО Ю. Олійника головні думки щодо діяльності студентів. Студенти представили звітну документацію, підвели підсумки за головними напрямками практичної діяльності у архіві, поділилися враженнями від проходження практики.