8-9 листопада 2019 року у стінах Навчально-наукового інституту історії та філософії відбувся Перший обласний турнір юних істориків.

Турнір зібрав розумних, талановитих та обдарованих учасників м. Суми та Сумської області. Дев'ять команд сьогодні пройшли вже два раунди. Завтра на них чекає останній третій раунд, а також довгоочікуваний фінал.

Директорат та студенти Інституту історії та філософії привітно зустріли учасників. На урочистому відкритті турніру з теплими побажаннями виступила Перший проректор Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Пшенична Любов Василівна. З напутнім словом звернулася до учасників турніру Директор Інституту Подрєз Юлія Вікторівна. На урочистому відкритті було представлено високоповажне журі, яке протягом турніру має слідкувати за боями, оцінювати команди та у результаті, визначити переможця.

Сподіваємося, що завтрашній останній раунд та фінал допоможуть нашому компетентному журі обрати найкращу та найсильнішу команду, яка гордо носитиме звання переможців Першого обласного турніру юних істориків!

9 листопада 2019 року в Навчально-науковому інституті історії та філософії відбувся третій раунд Першого обласного турніру юних істориків. Команди, які за результатами журі набрали найбільшу кількість балів після трьох раундів змагалися у фіналі.

Серед них:

- команда "П'ятнашка" - Комунальна установа Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 ім. Д. Турбіна;

- команда "Олександрівці" - Комунальна установа Сумської класичної гімназії Сумської міської ради;

- команда "S.P.Q.R." - Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради.

У фіналі першість здобула команда "S.P.Q.R." з результатом 225 балів. Вони були нагороджені дипломом І ступеня.

Команда "Олександрівці" (214 балів) та команда "П'ятнашка" (208 балів) здобули дипломи ІІ ступеня.

Команди "Na'Vi (Natus Vincer)" - Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка, "Серце патріота" - Дібрівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ Роменської районної ради Сумської області, "Чорні запорожці" - Державний навчальний заклад "Сумське міжрегіональне вище професійне училище", "Олімпійці" - Шосткинське вище професійне училище, "Ерудит" - Державний навчальний заклад "Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти", "Креативні історики" - Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну здобули дипломи ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців Першого обласного турніру юних істориків команду "S.P.Q.R."! Сподіваємось, що цей турнір стане традиційним та щороку збиратиме найкращих учасників м. Суми та Сумської області.