Cтуденти-міжнародники долучилися до роботи зимової онлайн-школи з навчального курсу «Україна на шляху до євроатлантичної спільноти»

16 лютого, розпочала роботу Зимова онлайн-школа з навчального курсу «Україна на шляху до євроатлантичної спільноти».

Школа проходить в рамках реалізації наукового проєкту «Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку». Протягом трьох днів студенти спеціальності «Міжнародні відносини» долучаться до лекцій  відомих науковців, політологів, істориків, журналістів та інших експертів.

Питання євроатлантичної інтеграції є надзвичайно актуальним на сучасному етапі, адже зараз саме Україна є центром євроатлантичної геополітики. Всім нашим студентам ми бажаємо зберігати в непрості часи спокій, уміння працювати з інформацією, а також віри у свою країну.