Зустріч з роботодавцем ОП 032 «Історія та археологія»

17 лютого 2022 р. відбулася зустріч в.о. завідувача кафедри історії України В’ячеслава Оліцького,  гаранта ОП спеціальності 032 «Історія та археологія» доц. Олександра Вовка, здобувачів освіти ІІ курсу Богдана Тіщенка і Богдана Парфила з директором Сумського обласного краєзнавчого музею Владиславом Терентьєвим.

У ході якої відбулося обговорення ОП спеціальності 032 та перспектив її удосконалення. Зокрема, мова йшла про сприяння Сумського обласного краєзнавчого музею набуттю студентами-істориками фахових компетентностей. Учасники зустрічі дійшли думки про активізацію подальшої співпраці музею з інститутом для отримання студентами-істориками не лише теоретичних знань, але й набуття практичного досвіду, пов’язаного з музейною справою.

Інститут історії, права та міжнародних відносин висловлює подяку директору музею Владиславу Терентьєву за зацікавленість нашою ОП та сприянню її удосконаленню та розвитку.