Фахівець з військової історії американець-волонтер Кен Рекерс завітав до студентів-міжнародників

21 вересня 2020 р. відбулася перша лекція у студентів спеціальності «Міжнародні відносини» ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка, яку провів фахівець з військової історії американець-волонтер Кен Рекерс.

К. Рекерс має досвід з дипломатичної служби у широкому діапазоні національних та міжнародних справ у галузі безпеки, 25 років кар’єри в управлінні міжнародними програмами та справами міжнародної безпеки , 20 років служби в армії США та армійських резервах тощо.

Протягом місяця студенти-міжнародники отримають унікальну можливість прослухати лекції з К. Рекерса англійською мовою в рамках факультативу з міжнародних відносин, що підвищить і їхній рівень фахових знань, і практичне володіння іноземною мовою.