Гостьова лекція для студентів-істориків: Порівняльно-правовий аналіз форм правління держав членів ЄС

17 травня 2023 р. в Навчально-науковому інституті історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка для студентів-істориків ОР бакалавр та магістр спеціальності 014 Середня освіта (Історія) відбулася гостьова лекція на тему: ''Порівняльно-правовий аналіз форм правління держав членів ЄС''.

Лектор – український історик, доктор юридичних наук, професор кафедри історії права та держави юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Петро ЗАХАРЧЕНКО. Захід зініційований та організований у співпраці кафедр всесвітньої історії, релігієзнавства та методик їх викладання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (завідувач доц. Тетяна ТРОНЬКО) та кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін СумДПУ імені А.С. Макаренка (завідувач доц. Світлана МОЦАК).