Гостьова лекція голови просвітницького відділу Асоціації мусульман України, магістра ісламських наук Андрія Шистерова

14 лютого 2022 року студентам 1-го курсу спеціальності 032 Історія та археологія  в рамках вивчення дисципліни «Історія релігії в Україні» була прочитана лекція Андрієм Шистеровим на тему «Іслам в незалежній Україні».

Лектор ознайомив студентів із основами, історією ісламу, особливостями діяльності і становлення його в Україні. Крім того, познайомив слухачів з процесом перекладу Корану українською мовою, продемонструвавши власні напрацювання з цього питання. Лекція викликала зацікавлення серед студентів, про що свідчать багато запитань доповідачу.

Щиро дякуємо Асоціації мусульман України та особисто Андрію Шистерову за цікаву та інформативну лекцію і визначення пріоритетів майбутньої співпраці!