Передача археологічних знахідок Шосткінському краєзнавчому музею

11 лютого 2022 року за ініціативи та фінансового сприяння народного депутата України ІГОРЯ МОЛОТКА Інститутом історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулася передача артефактів Шосткінському краєзнавчому музею, знайдених під час археологічних розкопок на території смт. Вороніж Сумської області влітку 2021 року.

У рамках проходження археологічної практики під керівництвом к.і.н., доц. І.С. Кедуна у розкопках взяли участь студенти Сумського державного університету імені А.С. Макаренка (директор навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин к.і.н., доц. Ю.В. Подрєз).

Дякуємо народному депутату Ігорю Молотку за підтримку та розуміння важливості дослідження минулого, без якого немає майбутнього!