Гостьова лекція від радника МЗС Наталії Мудренко для студентів спеціальності «Міжнародні відносини»

3 грудня 2021 року студенти-міжнародники долучилися до лекції НАТАЛІЇ МУДРЕНКО (радник Політичного директорату Міністерства закордонних справ України) у форматі гостьової лекції, де було розглянуто особливості роботи Політичного директорату МЗС України, висвітлено ключові аспекти публічної дипломатії в контексті України та можливості працевлаштування для студентів-міжнародників у структурах МЗС.

Студенти активно долучалися до діалогу, ставили запитання, що стосувалися дипломатичних стандартів, механізмів роботи Політичного директорату, труднощів роботи за кордоном, тощо.

Ми надзвичайно вдячні,пані Наталії за змістовну та цікаву зустріч з нашими студентами, та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Сподіваємося, що такі зустрічі з діючими дипломатичними працівниками надихнуть наших студентів на професійні звершення!