Київ історичний, легендарний, дипломатичний

В межах навчального процесу студенти спеціальності «Міжнародні відносини» відвідали столицю України – стародавнє та мальовниче місто Київ.

Ініціатором ознайомлення студентів-міжнародників з особливостями дипломатичної історії Києва був Ціватий В.Г.(кан. іст. наук, доцент). Під час екскурсії студенти почули історію Маріїнського палацу, Золотих Воріт, Софіївського собору та ознайомилися з головними історичними пам’ятками столиці. Крім того, студенти-міжнародники мали унікальну можливість ознайомитись з історією української дипломатії, відвідавши Міністерство закордонних справ України та консульства Польщі, Китаю, Словаччини та інших країн.

Студенти були вражені екскурсією, яка не лише мала пізнавальне значення, але й стала стимулом до подальшої самореалізації у професії.

Висловлюємо щиру подяку, В’ячеславу Григоровичу за цікаву екскурсію та натхнення, яким він збагатив майбутніх дипломатів!

4 прикрепленных файла