Новини

Настановча конференція з педагогічної практики студентів-істориків

У зв’язку з карантином та обмежувальними заходами в країні і відповідно до наказу ректора Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Лянного Ю.О., студенти 041 та 041-і денної форми навчання ННІ історії, права та міжнародних відносин направлені для проходження педагогічної практики в дистанційному режимі з 07.02 по 19.03. 2022 р. до загальноосвітніх закладів м. Сум та області.

Конференція відбулася за участю завідуючої відділом практики Ємець І.В., керівника практики доц. С.І. Моцак, методистів кафедр Інституту (проф. О.В.Михайличенко, проф. В. В. Сокирської, доц. С.О. Авхутської, доц. І.В. Горобця, ст.викл. Н.В. Ярош) та методистів з педагогіки (доц. О.Б.Кривонос) і психології (доц. Д.Б.Усик).

Керівник практики доцент Моцак С.І. наголосила на необхідності відповідального ставлення до виконання програми практики. Вона зазначила, що студенти-практиканти повинні бути готовими до творення, до творчості. Адже практика – це є гарна нагода заявити про себе як про кваліфікованих та вмотивованих фахівців. До відома студентів була доведена інформація про тривалість і терміни проходження практики. Студенти ознайомилися із завданнями, визначеними програмою практики, та вимогами до оформлення звітної документації.

Рекомендації щодо реалізації завдань практики  з педагогіки  надала доц. Кривонос О.Б. з психології доц. Усик Д.Б.

Також відбулось  обговорення шляхів профорієнтації та способів популяризації даної спеціальності.

Бажаємо студентам-практикантам на належному рівні виконати завдання практики, отримати позитивний досвід та яскраві враження.

Нехай Вам щастить у реалізації визначених завдань!!!

Меню