Настановна конференція магістрів-істориків з виробничої практики

4 вересня 2021 року відбулася настановна конференція з виробничої педагогічної практики з історії в закладах загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти, передвищої освіти для магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ННІ історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені  А. С. Макаренка.

Керівник практики, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін Світлана Іванівна Моцак ознайомила студентів із робочою програмою практики, Положенням про організацію педагогічної практики та завданнями практики.

У роботі відеоконференції взяли участь завідувач практикою СумДПУ ім. А.С. Макаренка І.В. Ємець, методист НМЦ ПТО у Сумській області Г.І. Докторович, директор Садівського закладау загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Садівської сільської ради Сумського району Сумської області В.В. Тодосійчук, старший викладач Сумського будівельного коледжу Гумен С.Ф., заступник директора з НВР, викладач громадянської освіти ДНЗ «Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту» Сидельник Н.В., викладачі-методисти практики к.пед. н., доц. Авхутська С.О. та к.пед. н., ст. викл. Ярош Н.В., к.пед. доц. Снагощенко В.В., к.і.н.,ст. викладач Михтуненко В.В.

Конференція була надзвичайно цікавою для магістрантів, оскільки виступи стейкхолдерів були присвячені актуальним методикам: викладання предметів суспільно-гуманітарного циклу в закладах фахової передвищої освіти (Гумен С.Ф.), викладання суспільних дисциплін в умовах інклюзивного середовища (Сидельник Н.В.); нові можливості та інструменти викладання історії, громадянської освіти в закладах загальної середньої освіти (Тодосійчук В.В) та ін.

Сподіваємось, що така тісна співпраця із нашими стейкхолдерами освітньої програми 014 «Середня освіта (Історія)», які мали змогу надати магістрантам корисні поради та настанови,  сприятиме більш якісному виконанню завдань практики!