Онлайн-лекція для студентів перших курсів з основ тайм-менеджменту

7 листопада 2022 року була проведена онлайн-лекція в рамках адаптації студентів перших курсів з тайм-менеджменту, професором кафедри історії України Кудіновим Дмитром Валерійовичем.

На лекції було розглянуто генезу виникнення поняття тайм-менеджменту, різноманітні школи та теорії, які були запропоновані студентам для використання.

Лектором було заторкнуто питання оптимізації часу роботи, відпочинку, та найефективнішого застосування часу під час навчання в університеті. Студенти активно приймали участь в обговоренні, дискусіях та активно відповідали на питання лектора.

Дуже дякуємо Дмитру Валерійовичу за змістовну та корисну лекцію, що допоможе студентам-першокурсникам адаптуватись та ефективно використовувати свій час!