Підсумкова атестація студентів істориків першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

13 червня 2023 року в ННІ історії, права та міжнародних відносин відбулася атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у вигляді комплексного атестаційного екзамену за фахом з історії та методики навчання.

Атестація здобувачів відбулася оф-лайн та дистанційно за допомогою сервісу Google Meet.

Усі здобувачі освіти показали достатній рівень знань, змістовно відповідали на поставлені запитання, підтвердивши набуті знання та фахову майстерність, що було відзначено членами екзаменаційної комісії у складі голови комісії Світлани МОЦАК, к.п.н., доцента, завідувача кафедри ВІМВ та МНІД та членів екзаменаційної комісії Юлії ПОДРЄЗ, к.і.н., доцента, директора інституту, В’ячеслава ОЛІЦЬКОГО, к.і.н., ст. викладача, в.о. завідувача кафедри історії України, Олександра ЖУКОВА, к.і.н., ст. викладача.

Вітаємо бакалаврів зі спеціальності 014 Середня освіта (Історія) та 014 Середня освіта (Історія. Англійська мова) з успішною атестацією та чекаємо в магістратурі!