Наші "перші ластівки" здали свій державний іспит

12 червня 2023 року вперше студенти ОП "Міжнародні відносини" Навчально-науковому інституті історії, права та міжнародних відносин здавали Комплексний кваліфікаційний екзамен з теорії, історії та практики міжнародних відносин.

Екзаменаційну комісію склали: голова ЕК - ІГОР ТОДОРОВ (д.і.н, професор Ужгородського національного університету); ЮЛІЯ ПОДРЄЗ (к.і.н., доцент, директор ННІПМВ); ВЯЧЕСЛАВ ЦІВАТИЙ (к.і.н, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Державний іспит показав високий рівень знань наших студентів-міжнародників та їх готовність до майбутньої професії - захисту України на дипломатичному фронті та в майбутньому створення принципово нової післявоєнної моделі міжнародних відносин, де Україна буде займати провідне місце в європейських інституціях.

Вітаємо наших студентів зі складанням першого державного іспиту та бажаємо мирного неба над головою для успішного втілення планів і задумів!

СЛАВА УКРАЇНІ!