Популяризуємо українську культуру та традиції за кордоном

Студенти Інституту історії, права та міжнародних відносин, які навчаються за програмою академічної мобільності у Батумському державному університеті Шота Руставелі презентували українські традиції та культуру.

В ці різдвяні дні, українські студенти познайомили грузинських викладачів та студентів із особливостями української культури, пригощаючи гостей українськими стравами та співаючи українські колядки.

Ми вважаємо, що впровадження інструментів культурної дипломатії дозволяє показати нашу автентичність та прадавні традиції. Це сприяє більшій підтримці та симпатії з боку Грузії, і загалом зміцненню позицій нашої держави на міжнародній арені, адже росія не лише фізично воює проти українців, але й майже 300 років воює проти нашої культури, мови та традицій, намагаючись знищити їх разом з нашою ідентичністю.

Дякуємо грузинським партнерам з Батумського державного університету Шота Руставелі за підтримку України!