Щорічний конкурс на краще есе серед учнів 9-11 класів відбувся на базі навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин

На базі Навчально-наукового Інституту історії, права та міжнародних відносин 22 квітня 2021 р. пройшов щорічний конкурс на краще есе, участь у якому  взяли учні 9-11 класів майже з усіх шкіл Сумської області.

З вітальним словом  до учасників заходу звернулася директорка Інституту, к.і.н., доц. Ю.В. Подрєз, яка наголосила на тому, що метою даного заходу, присвяченого 30-тій річниці Незалежності України, було залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, більш глибоке вивчення ними проблем української та світової історії.

Учні мали змогу презентувати свої есе на такі теми, як:

• «Що для тебе Україна?» (до 30-ої річниці незалежності України);
  • Рада Європи: дискусійний клуб чи вагомий інструмент захисту європейських цінностей?
  • «Герой нашого часу»;
  • «Конвенція ООН про права дитини. Закон і реальність».

Наприкінці заходу був оголошений список переможців та їхніх керівників, а саме перше місце посіли:

Савченко Катерина учениця 10 класу Сумської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка. Керівник - Гудова Тетяна Миколаївна.

Арістархова Вікторія учениця 10 класу Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Керівник - Токаренко Анна Володимирівна.

Линник Карина учениця 9 класу Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8. Керівник - Стешенко Валентина Іванівна.

Вандоляк Дар’я студентка Конотопського фахового медичного коледжу. Керівник - Базарна Олена Миколаївна.

Сідельник Юлія учениця 9 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Стрельченка. Керівник – Лихацька Марина Володимирівна.

Дякуємо нашим учасникам за написання суперських есе, а також їхнім керівникам-учителям! Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!