Співпраця кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та МНІД із закладами передвищої освіти України

02 листопада 2023 року завідувачка кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін, к.п.н., доцент Світлана МОЦАК долучилася до роботи  методичного об'єднання голів циклових комісій соціально-економічних дисциплін педагогічних ЗФПО Центрального регіону України на базі КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А. С. Макаренка» (тема виступу: «Формування у викладачів суспільних дисциплін готовності до самовдосконалення в процесі індивідуалізації професійної підготовки»).

Модератором заходу була директорка Лебединського педагогічного фахового коледжу  імені А. С. Макаренка  Любов БІЛОКОБИЛЬСЬКА.

До роботи долучилися КЗ КОР «Білоцерківський  гуманітарно-педагогічний фаховий  коледж», КЗ КОР  «Ржищівський гуманітарний фаховий коледж»,  Комунальний навчальний заклад фахової передвищої освіти «Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж  ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради», КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»,  КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького, КЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка», ЖОР Фаховий коледж «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.

Підсумовуючи зауважимо, проведений захід став платформою для обговорення учасниками головних викликів, які стоять перед викладачами суспільних  дисциплін на сучасному етапі. Було проаналізовано прийоми і методи викладання історії та  суспільних дисциплін  за умов дистанційного та змішаного навчання в закладах передвищої освіти України.