Стратегічна співпраця – наше майбутнє!

З нагоди святкування 100-річчя Сумського державного педагогічного університету делегація НН Інституту історії, права та міжнародних відносин відвідала Дипломатичну академію України при МЗС та мала можливість зустрітися з Надзвичайним і Повноважним Послом України, директором академії Геннадієм НАДОЛЕНКОМ.

Плідне спілкування з адміністрацією Дипломатичної академії дозволило намітити основні вектори майбутньої співпраці (проведення гостьових лекцій, стажування, організація спільних наукових заходів). А найголовніше - розпочато роботу над проектом договору про співпрацю між СумДПУ імені А. С. Макаренка та ДАУ при МЗС.

Дякуємо керівництву академії за теплий прийом та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!