Майбутні дипломати відвідали Міністерство закордонних справ України

В червні 2024 року в рамках формування фахових компетентностей здобувачі ОП "Міжнародні відносини" та  колектив кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та МНІД СумДПУ імені А.С. Макаренка відвідали МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ.

Відбулася зустріч студентів-міжнародників з фахівцями  МЗС України, які у своїх доповідях ознайомили присутніх з основними напрямами діяльності міністерства у період війни, умовами конкурсного відбору фахівців МЗС та перспективами працевлаштування молоді на дипломатичну службу.
Колектив кафедри висловив бажання та зацікавлення у продовженні співпраці з МЗС для поглиблення знань і здобуття практичних навичок студентською молоддю, яка прагне реалізувати себе на дипломатичній ниві.
Висловлюємо свою щиру подяку співробітникам МЗС за сприяння у справі формування нового покоління фахівців і за надану можливість здобути неоціненний досвід.