Студенти-археологи провели сумським школярам майстер-клас з історичного гончарства

14 червня 2021 р. учні Сумської спеціалізованої школи І ступеня № 30 «Унікум» власноруч змайстрували гончарні вироби під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України, голови правління «Ніжинського археологічного товариства» Івана Станіславовича Кедуна та студентів спеціальності 032 Історія та археологія.

Слід зазначити, що заняття викликало неабиякий інтерес у присутніх дітей, адже спробувати себе у гончарному мистецтві змогли всі охочі, що стало для них неабияким досвідом.

Сподіваємося, що зерно творчості, за допомогою наших викладачів та студентів, упало в благодатну землю і в майбутньому випускники школи прийдуть під дах нашого Університету!