27 березня 2025 року студенти освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини» ННІ історії, права та міжнародних відносин разом із завідувачем кафедри, доцентом Світланою МОЦАК, та к.і.н., доцентом В’ячеславом ЦІВАТИМ взяли участь у заході в межах проєкту «Дипломатичний фронт», який відбувся на факультеті історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету.
Спікером заходу виступив Надзвичайний і Повноважний Посол України у В’єтнамі Олександр ГАМАН. Студенти отримали цінну нагоду безпосередньо дізнатися про особливості роботи української дипломатії та сучасні виклики зовнішньої політики України.
Захід став важливою платформою для обговорення актуальних міжнародних питань і сприяв професійному розвитку майбутніх фахівців у сфері міжнародних відносин.