Традиційний факультатив студентів-міжнародників з американським волонтером відновив свою роботу

26 вересня 2022 року відбулась перша, з початку повномасштабної війни, онлайн-зустріч студентів спеціальності “Міжнародні відносини” з факультативу «Глобалізаційні та цивілізаційні виклики» під керівництвом американського волонтера Вінсента Чарльза Вільяма.

На вже традиційних для нашого Інституту зустрічах з американськими волонтерами, студенти обмінялися думками стосовно стану міжнародних відносин на сьогоднішній день, почули думку та слова підтримки від представника американської громадськості, щодо війни України з країною-агресором.

Сподіваємося, що не дивлячись на війну, співпраця з американськими та європейськими волонтерами продовжиться!