Участь студентів-істориків в онлайн-сесії «Урок-конструктор»: поради від методистки» межах проєкту «Mentor Me»

В межах проєкту «MentorMe», що реалізується ГО «Освіта 360» за підтримки StreetChild та МОН України 18 квітня 2024 року стартувала менторська зустріч з досвідченим педагогом-практиком Катериною Молодик для студентів 3–4 курсів педагогічних спеціальностей.

До участі в онлайн-сесії долучилося 15 студентів-істориків 3-4 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Історія).

Це чудова ініціатива для студентів, щоб отримати практичні навички від досвідченого педагога. Під час онлайн-сесії майбутні вчителі історії отримали дієві методики від Катерини Молодик, зокрема конструювання компетентнісно-орієнтованого уроку, попрактикували ABC дизайн, докладніше дізналися про дизайн-мислення та проєктний підхід у створенні уроків (на прикладі розробок матеріалів із сайту “НУШ”).

Цей проєкт відображає важливість поєднання теорії з практикою в процесі підготовки майбутніх педагогів. Сьогодні, надзвичайно важливо, щоб студенти-історики отримували можливість експериментувати та вдосконалювати свої навички ще до початку професійної діяльності.

Тож, бажаємо майбутнім вчителям історії успішної участі в проєкті!