Previous Next

Відбулася презентація монографії старшого викладача інституту історії, права та міжнародних відносин В’ячеслава Оліцького «Калнишева слава не вмре, не загине»

09 жовтня відбулася презентація монографії кандидата історичних наук, старшого  викладача кафедри історії України ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ ім. А.С. Макаренка В’ячеслава Оліцького «Калнишева слава не вмре, не загине».

 

Монографія В. Оліцького присвячена   життю та діяльності останнього кошового отамана Запорозької Січі, благодійника та мецената, уродженця Роменщини Петра Калнишевського. 

У колі колег-однодумців, людей, небайдужих до історії та культури рідного краю,  відбулося вручення В’ячеславу Оліцькому Ордена рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня Предстоятелем Православної Церкви України, Митрополитом Київським та всієї України Єпіфанієм.

Монографія В. Оліцького є цінним науковим доробком як в галузі історичної науки, так і для всіх, хто цікавиться історичним минулим України, в тому числі для вчителів, студентів, абітурієнтів та учнів загальноосвітніх шкіл.


Надрукувати   E-mail

Інші статті