Новини

Відкриваємо нові наукові перспективи з програмою міжнародної мобільності «Еrasmus+»

В період з 23 по 28 січня 2023 року директор Інституту історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка ЮЛІЯ ПОДРЄЗ (к.і.н, доцент) бере участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ «1st STAFF WEEK FOR UKRAINE” для викладачів та науковців на базі Університету імені Адама Міцкевича в Познані.

Стратегічною метою академічної мобільності за програмою Erasmus + є вивчення особливостей роботи іноземного закладу вищої освіти, зокрема отримання професійних навичок і цінного досвіду в навчальній та науковій роботі та презентація власного університету. Знайомство з представниками 26 українських ЗВО та новий досвід в ході спілкування зі спікерами програми - це вищий пілотаж формування нового напрямку soft skills. 

Щиро вдячні адміністрації й професорсько-викладацькому складу Університету імені Адама Міцкевича за гостинність, цікаві міжкультурні діалоги з науковою спільнотою, отриманий професійний досвід, накопичений колегами протягом багатьох десятиліть, щодо якісної підготовки фахівців.

Меню