Випуск магістрів 2021-2022 р.н.

18 січня 2023 року Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка тепло попрощався з випускниками Навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин.

Захід розпочався з привітального слова директора ННІ історії, права та міжнародних відносин Юлії ПОДРЄЗ, лунали вітання від дуету баяністів у складі Георгія Лаврика та Андрія Єрмоленко та ансамблю духових та ударних інструментів під керівництвом Юрія ПАХОМОВА.

Віримо, що результатом вашого навчання став не тільки диплом – з відзнакою чи без, – але й знання і навички, необхідні для роботи за фахом, що тут ви отримали цінний життєвий досвід, знайшли вірних друзів та мудрих вчителів, навчилися бути сміливими, активними, успішними, сміливо йти до своєї мети і ніколи не припиняти вірити у свої сили.

Зичимо нашій державі перемоги та миру, а нашим магістрам перемог у житті.

Вперед, до нових перемог! Хай щастить!