Виїздний майстер-клас з навчальної дисципліни «Теорія та практика дипломатії»

Студенти Інституту історії, права та міжнародних відносин ОП "Міжнародні відносини" долучилися до майстер-класу доцента Вячеслава ЦІВАТОГО в рамках вивчення навчальної дисципліни "Теорія та практика дипломатії", який проходив у легендарній столиці Україні- м. Києві.

На майстер-класі студенти ознайомилися з історією та сучасністю величної архітектури столиці: Михайлівської площі, Софіївського собору, Золотих воріт. Крім того, студенти-міжнародники мали унікальну можливість ознайомитись з історією української дипломатії, відвідавши Міністерство закордонних справ України та консульства Китаю, Словаччини, Польщі та інших країн.

Студенти змогли дізнатись про основні напрями діяльності посольств, про сфери співпраці та особливості міжнародних відносин між різними країнами.

Висловлюємо щиру подяку, Вячеславу Григоровичу за цікавий майстер-клас та натхнення, яким він збагатив майбутніх дипломатів!