Всеукраїнський науково-методичний онлайн-семінар «методика викладання європейської інтеграції»

15 грудня 2020 року викладачі ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка к.п.н, доцент Світлана Моцак, к.п.н., доцент Світлана Авхутська, к.і.н., старший викладач Вікторія Михтуненко стали учасниками Всеукраїнського науково-методичного семінару «Методика викладання європейської інтеграції» , який був організований і проведений кафедрою історії, правознавства та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка у рамках реалізації проекту Еразмус+ напряму ім. Жана Моне «Європейська політична інтеграція: історична ретроспектива та сучасність».

Модераторами заходу виступили Олена Чумаченко, к.і.н., доцент, в.о. завідувача кафедрою історії, правознавства та методики навчання ГНПУ ім. О. Довженка, академічний координатор проекту Еразмус+ напряму ім. Жана Моне; Андрій Гриценко, к. п. н., ст. викладач кафедри історії, правознавства та методики навчання ГНПУ ім. О. Довженка.

Програма семінару

Щиро дякуємо організаторам за професійність у організації  заходу а також за можливість активної участі в обговоренні актуальних питань з методики викладання європейської інтеграції під час тренінгу!