Вітаємо першокурсників у стінах ННІ історії, права та міжнародних відносин

01.09.23 р. пройшла зустріч студентів перших курсів з професорсько-викладацьким складом та самоврядуванням ННІ історії, права та міжнародних відносин.

З вітальним словом до нових студентів звернулася директорка Інституту - кандидат історичних наук, доцент Юлія ПОДРЄЗ. Також пані директор познайомила здобувачів освіти з кураторами їх академічних груп, керівництвом та викладачами, ознайомила з особливостями навчального процесу.

Про роботу студентського самоврядування та позанавчальне життя розповіла студентський директор інституту - Анна СКУСИНЕЦЬ.

Вітаємо наших студентів та викладачів з новим навчальним роком, зичимо миру, спокою, найкращих спогадів, нових знайомств, можливостей та знань. Нехай жодні тривоги не заважають творити нову сторінку життя!