Етнографічна практика в горах Аджарії (Грузія)

З 8 липня стартувала традиційна етнографічна практика в Інституті історії, права та міжнародних відносин.

Однак локація цьогорічної практики незвичайна – гірський район Аджарії – містечко Хуло (Грузія). Українські студенти проходять практику разом із грузинськими студентами Батумського державного університету Шота Руставелі. Тому, разом із формуванням практичних навичок у сфері етнографічних досліджень, ще й вивчають особливості міжнародної комунікації.

Керівником практики від СумДПУ імені А.С.Макаренка є ЮЛІЯ ПОДРЄЗ (к.і.н, доцент, директорка Інституту історії права та міжнародних відносин), а від Батумського державного університету Шота Руставелі - ТАМАЗ ПУТКАРАДЗЕ (д.і н, професор)

Бажаємо нашим студентам нових вражень, культурного обміну та професійних здобутків.

Дякуємо професору ТАМАЗУ ПУТКАРАДЗЕ за допомогу в організації практики!