Археологічна практика студентів першого курсу спеціальностей 032 Історія та археологія та 014 Середня освіта(Історія)

26.06 2023 року студенти спеціальностей 032 Історія та археологія та 014 середня освіта (історія) розпочали проходження навчальної археологічної практики, передбаченої навчальними планами.

На цій практиці студенти формують практичні навички у сфері археологічних досліджень, та застосовують набуті ними теоретичні знання в польових умовах.

Практика проходить на базі Путивльскої археологічної експедиції у селі Воргол. Керівник практики к.і.н , старший викладач кафедри історії України - Осадчий Євген Миколайович. Бажаємо нашим студентам успішного проходження археологічної практики з максимальною користю для їх майбутнього фаху.