Продуктивна співпраця переросла в справжню дружбу

В ці червні дні наші партнери - Факультет права та соціальних наук БАТУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ШОТА РУСТАВЕЛІ святкує своє 30-річчя з яким Юлія ПОДРЄЗ, директор інституту історії,права та міжнародних відносин, мала приємну місію привітати друзів від імені нашого Університету.

Співпраця між нашими університетами почалася нещодавно, однак нас вже об'єднують спільні наукові та освітні проекти та особиста дружба.

Ми надвичайно вдячні адміністрації БАТУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ШОТА та особисто декану факультету права та соціальних наук ЛЕВАНУ ДЖАКЕЛІ за підтримку та сприяння в складних умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Бажаємо нашим колегам довгих років процвітання, таланових студентів та примноження славних традицій своїх попередників.

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГРУЗІЇ!