Конкурс креативних проектів учнівської молоді

28 березня 2024 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка спільно з Обласним центром позашкільного виховання та роботи з талановитою молоддю відбувся Конкурс креативних проектів учнівської молоді.

У його роботі взяли участь викладачі Навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин – завідувачка кафедри права та публічного управління, к.п.н., доцент Олена ІВАНІЙ та професор кафедри історії України, д.і.н., професор Дмитро КУДІНОВ, які високо оцінили доробки юних учених, дослідників історії України. Крім того, магістрантка Інституту Анна СКУСИНЕЦЬ жваво та цікаво провела для всіх учасників Конкурсу (понад 50 осіб) віртуальну екскурсію по музею археології ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Щиро запрошуємо генерацію талановитої молоді до навчання в нашому виші!