Студенти ННІ Історії, права та міжнародних відносин в проєкті "Школа органів студентського самоврядування"

22-23 червня студентський директор ННІ історії, права та міжнародних відносин Анна СКУСИНЕЦЬ взяла участь в проєкті "Школа органів студентського самоврядування" під керівництвом відділу молоді та спорту Сумської міської ради.

Лідери самоврядування заслухали висококваліфікованих тренерів та експертів, набули цінного практичного досвіду у сфері управління проєктами, комунікаційних навичок та лідерства. Робота в команді та зіставлення різних поглядів дозволило зрозуміти важливість співпраці та колективного розвитку.

Кожна з команд представила свій проєкт перед журі, яке оцінювало його потенціал та ефективність. Цей процес став справжнім викликом з яким молодь гідно справилися.

"Школа ОСС" стала поштовхом для реалізації мрій та планів, а також дала впевненість у власних силах. Наші студенти готові ділитися новими знаннями та навичками з іншими студентськими лідерами та продовжувати нашу спільну місію - позитивні зміни у нашому навчальному середовищі.